3 kwietnia 2013

5 pytań z ask.fm

1) Jak udało ci się dostać follow back od Justina?
Było to w 2010 roku, wtedy było znacznie łatwiej być zauważonym, pamiętam, że było mniej niż 8 milionów Beliebers na twitterze. Justin był offline a ja siedziałam sobie na twitterze i napisałam mu tweeta: "Justin will never follow me and this is truth of the day" i nagle dostałam 32786487326284 tweetów : "He actually followed you" byłam w ciężkim szoku, tylko tyle pamietam:)
2)Byłaś hejtowana w szkole za to że jesteś Belieber?
Nie, miałam w miarę tolerancyjną klasę, byliśmy w sumie bardzo zgrani :D A na osiemnastkę dostałam od nich taka kartkę lololol3)Jakie jest twoje wymarzone miejsce, w którym chciałabyś się znaleźć, (pojechać, polecieć, pójść)?
Może to głupio zabrzmi ale na ten czas moim największym marzeniem jest odwiedzić moją przyjaciółkę Amit(@Amit7748) która mieszka w Izraelu. Znamy się już ponad 4 lata. 
4) opisz swoje życie od podstawówki do dziś... co robiłaś/zainteresowania/szkoły(profile)/wakacje gdzie spędzałaś :DOd podstawówki :D Ok. Więc w podstawówce byłam bardzo dobrą uczennicą co oczywiście pogarszało się z roku na rok :) ale nie narzekam w gimnazjum też miewałam świadectwa z paskiem:) Chodziłam do szkoły muzycznej- grałam na pianinie, śpiewałam w zespole szkolnym, grałam nawet w orkiestrze na klarnecie swego czasu ale później stwierdziłam, że to wiocha;D Zawsze kochałam muzykę i czułam się z nią bardzo związana. Lubiłam Tokio Hotel hahahah Avril i Christine Aguilerę:D  ( to wszystko było zanim dowiedziałam się o Justinie). Zajmowałam się modelingiem. Robiłam zdjęcia ( teraz juz nie robie, sama nie wiem czemu) oto kilka z moich prac: 

TAK NA ZDJĘCIU POWYŻEJ ZNAJDUJE SIĘ SANDRA,KTÓRA WBIEGŁA NA SCENĘ NA KONCERCIE :)Następnie stwierdziłam, że zostanę lekarzem i poszłam do LO na profil biologiczno chemiczny ale było tak ciężko, że zbrzydły mi te przedmioty dlatego postanowiłam studiować Europeistykę ;)
Wakacje przeważnie spędzałam we Włoszech u ciotki ;p to chyba tyle.
5) Twoja największa fobia?
Strach przed utratą kogoś bliskiego.

Oliwia- @luuuvvvvjb

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajna notka ;) czekam na kolejną ;) buziaki ;**@malikowelovee

  OdpowiedzUsuń
 2. faajna notatka :) dosyść sporo można sie o tobie dowiedzieć :D buuuziaki : ** @Nikusiaaa33

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurde... zakochałm sie w twoim blogu xD masakra ;> hahahaha ♥
  @karola2201

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany, jesteś niesamowita! :) Na następnym koncercie muszę cię gdzieś dorwać i uściskać! x Trzymaj się! Czekam na kolejny wpis!

  OdpowiedzUsuń
 5. o, najobszerniejsza odpowiedź na moje pytanie :)
  cieszę się :) bardzo Cię lubię, nie zmieniaj się :)
  Pozdrawiam
  TT- Maggiee97

  OdpowiedzUsuń